به گزارش صدای بورس، محسن زنگنه، با اشاره به اولویت‌های اقتصادی مجلس دوازدهم گفت: یکی از اولویت‌های مهم اقتصادی مجلس دوازدهم ثبات بخشی به حوزه اقتصاد کلان کشور است.

اصلاح نظام ارزی و کاهش رشد نقدینگی

محسن زنگنه، نماینده مجلس دوازدهم با اشاره به ضرورت رفع مشکلات بازار سرمایه تاکید کرد: به واقع هر عاملی که باعث ایجاد ثبات اقتصادی در کشور شود باید مد نظر قرار گرفته و مسائل مربوط به آن مورد بررسی قرار گیرد.

زنگنه ادامه داد: به عنوان مثال؛ یکی از این دست موارد، مهار تورم و یا کاهش رشد نقدینگی است لذا باید راهکارهای لازم برای این مهم مد نظر قرار گیرد. همچنین مجلس دوازدهم باید اصلاح نظام ارزی را لحاظ کرده و برای این مهم چاره‌اندیشی کند.

ضرورت رفع مشکلات بازار سرمایه

وی با بیان این که سیاست‌های ارزی کشور در ماه‌های گذشته دستخوش تغییرات زیادی شده، بیان کرد: به واقع اصلاح سیاست‌های ارزی می‌تواند در اقتصاد کلان امری موثر قلمداد شده و مشکلات این بخش را برطرف کند.

به گزارش خانه ملت،نماینده مجلس دوازدهم با اشاره به ضرورت رفع مشکلات بازار سرمایه تاکید کرد: همچنین باید اصلاح سیاست‌های منتج به بازار سرمایه را لحاظ کرده و برای این بخش هم چاره‌اندیشی کنیم چرا که وجود نوسان در بازار به صلاح اقتصاد کشور نیست. همچنین مجلس دوازدهم باید اصلاح سیاست‌های بودجه ریزی در کشور را مجددا ادامه دهد.

source

توسط spideh